petak 13.10.2023.
21:18

Šta Zvezdin trener kaže posle večerašnjeg neuspeha?

PEDJA MILOSAVLJEVIC/STARSPORT

Crvena zvezda je večeras u Kaunasu propustila veliku priliku da upiše i drugu evroligašku pobedu zaredom, ali je loše odigrala poslednju četvrtinu, prokockala devet poena prednosti i dozvolila Žalgirisu da se raspuca.

Na kraju, 79:74 za litvanski tim, a kako je trener Crvene zvezde Duško Ivanović reagovao posle svega?

Prvu izjavu je dao za Evroliginu TV odmah po završetku meča, ali mu nije bilo baš do priče.

Ipak, lošu odbranu je naveo kao ključni razlog poraza.

''Na početku i u finišu utakmice smo igrali mekano, u poslednjoj četvrtini nismo dobro igrali odbranu. Ovakve utakmice moraju da se dobiju'', rekao je Ivanović, a kada je protivnički tim u pitanju, apostrofirao je igru Ulanovasa na 'niskom postu'.

''Imali su odličan protok lopte u napadu i to je bio razlog zbog čega smo izgubili meč'', dodao je Ivanović.