Razbili Partizan i Zvezdu, pa podelili MVP nagradu!
Kakve dve predstave!
Povezane vesti
Vlade Đurović se javno izvinio Penjaroji! Izvinjavao se i Kodiju, ali sad ga opet kritikuje: ''On limitira ekipu!''
Čović: "Zadovoljstvo je kako Penjaroja vodi ekipu, ali i dalje je to daleko od Zvezdinih 9:0"
Žalgiris radi ozbiljan posao - "Zaključan" jedan od ključnih igrača
Neverovatno dostignuće Jorgosa Barcokasa, ovo je mogao samo još jedan trener i ne, nije Željko!
Košarkaši Anadolu Efesa i Armanija iz Milana Šejn Larkin i Maodo Lo podelili su nagradu za najkorisnijeg igrača 10. kola Evrolige.
Ovog puta, nećemo imati jednog MVP, već dvojicu! Šejn Larkin i Maodo Lo su momci koje su prošle noći sanjali navijači Partizana i Crvene zvezde budući da su upravo oni glavni "krivci" za to što su Efes i Armani naneli poraze srpskim predstavnicima.
Naime, Larkin je u "Sinan Erdem domu" postigao 27 poena (4/6 i za dva i za tri), bio je perfektan sa linije penala (7/7) i imao osam asistencija. S druge strane, Maodo Lo je odigrao meč karijere u "Štark areni" sa 32 poena koliko je ubacio Crvenoj zvezdi. Šutirao je 6/7 za tri, 4/7 za dva, stoprocentan je bio sa linije penala (6/6), dodao je tri asistencije i imao dve ukradene lopte.
Obojici su ove predstave donele valorizaciju od 38 čime su podelili MVP priznanje.
0 Komentara