Razišli se FMP i Valinskas

Autor: Mladen Heleta
sreda 12.04.2023.
17:45
Izvor: Sportske.net

Litvanac je bio jedan od glavnih igrača srpske ekipe.

ABA League j.t.d./Dragana Stjepanovic
ABA League j.t.d./Dragana Stjepanovic

Povezane vesti

Košarkaški klub FMP sporazumno je raskinuo ugovor sa Litvancem Pauliusom Valinskasom.

On je ove sezone bio jedan od glavnih igrača ekipe. U AdmiralBet ABA ligi je na 19 utakmica prosečno beležio 14,6 poena uz 4,9 asistencija.

"Doprinos Valinskasa je nemerljiv u ostvarivanju odlčnih rezultata u sezone i nema sumnje da bi nastavio u istom ritmu da ga povreda nije odvojila od terena, ispostaviće se do kraja sezone. KK FMP se ovom prilikom zahvaljuje Valinskasu na izvanrednom i profesionalnom odnosu prema klubu, kao i izuzetnom pristupu svakom treningu i utakmici. Želimo mu puno zdravlja i uspeha u nastavku karijera. Vale, hvala!", stoji u saopštenju FMP-a.

FMP je obezbedio plasman u plej-of AdmiralBet ABA lige i tamo će ući sa pete pozicije. Rival će mu biti ili Cedevita Olimpija ili Budućnost.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke