Real opet pobedio, Džejsi Kerol se oprostio! Odlična partija Vanje Marinkovića!
Proslavljeni košarkaš je najveći deo karijere proveo u Realu sa kojim je osvojio pregršt trofeja.
Povezane vesti
Andrej i balkanska družina nisu uspeli, Ilinois stao u polufinalu pred 70.000 gledalaca!
Pariz primio 60 poena za poluvreme, bio u dvocifrenom minusu, ali ipak pobedio pred duel sa Zvezdom!
Posle poraza od Hapoela, Panatinaikos ''iskalio bes'' na Promiteasu
Anđušić slavio protiv Nanelija, odličan Pecarski, ali Mitru-Long je briljirao!
Polufinalna serija u španskoj Endesa ligi nastavljena je večerašnjom utakmicom između Reala i Baskonije, a Madriđani su na svom terenu trijumfovali rezultatom 83:71 i poveli sa 2:0 u pobedama.
Hanga je sa 18 poena bio najefikasniji u ekipi Reala, a pratio ga je Tavares sa 15 poena i osam skokova. Bivši kapiten Partizana Vanja Marinković prikazao je odlilčnu partiju u ekipi Baskonije i meč je završio sa 17 poena i dva skoka, a Bolden i Fontekio su upisali po 12 poena.
Ali, ovaj meč će ostati upamćen po oproštaju dugogodišnjeg košarkaša Reala Džejsija Kerola koji je večeras ozvaničio kraj igračke karijere.
Tridesetdevetogodišnji Kerol je član Reala postao još 2011. godine i od tada je sa kraljevskim klubom osvojio dve titule prvaka Evrope (2015. i 2018.) i pet titula prvaka Španije.

0 Komentara