nedelja 24.01.2021.
21:36

Posle lošeg početka sezone, Toronto sada već u ozbiljnoj seriji.

Beta/AP Photo/Michael Conroy

Veče u NBA ligi počelo je utakmicom između Indijana Pejsersa i Toronto Reptorsa, a pobedu su u neizvesnoj završnici izborili Reptorsi rezultatom 107:102.

Ovo im je peta pobeda u poslednjih šest mečeva, ukupno sedma uz devet poraza, a Indijana posle 16 odigranih mečeva ima skor 9-7.

Veći deo prvog poluvremena protekao je u ''rezultatskoj klackalici'', a tek pred kraj druge četvrtine Toronto je stekao nešto osetniju prednost (56:45).

Indijana je uspela da uhvati priključak krajem treće deonice, povela je na startu poslednje i tako ovaj meč uvela u neizvesnu završnicu. Ipak, predvođen odličnim Anunobijem, Toronto je u finišu uspeo da prelomi meč u svoju korist.

Anunobi je meč završio sa 30 poena i osam skokova, VanVlet je upisao 21, a Pauel 20 poena. U Indijani, Tarner 25, Holidej 16 poena i deset skokova.