Sećate li se atmosfere iz 2015. na utakmici Zvezde i Galatasaraja?
                                
                                Autor: Darko Mitrović
                            
                            
                                
                                utorak 30.10.2018.
                            
                            
                                
                                14:38
                            
                            
                                
                                Izvor: Sportske.net
                            
                        Zvezda nas je ovog popodneva sve podsetila, dok čekamo večerašnji okršaj ove dve ekipe.
 
                            kkcrvenazvezda.rs
                        Povezane vesti
  Košarkaši Crvene zvezde večeras od 19  časova u ''Pioniru'' igraju meč petog kola Evrokupa, a rival im  je ekipa Galatasaraja.
  Svaki susret ova dva kluba neminovno podseća i na tragediju koja  se pre četiri godine dogodila u Istanbulu, kada je ubijen navijač  Crvene zvezde Marko Ivković.
  Par meseci posle tog tragičnog događaja, početkom 2015. godine,  Zvezda je dočekala Galatasaraj u Evroligi, kada je prepuna  ''Arena'' nezaboravnom koreografijom još jednom odala poštu  nastradalom navijaču, naravno, uz podršku crveno-belima.
  Zvezda je danas na svom zvaničnom Tviter nalogu podsetila javnost  na detalje pred početak te utakmice.
  Ovo je ujedno i svojevrsni poziv navijačima Crvene zvezde da i  večeras ispune tribine i pomognu ekipi Milana Tomića da se izbori  i za četvrtu pobedu u pet kola Evrokupa.
  -
#TB @Eurohoopsnet 🎥 Crvena Zvezda fans at Belgrade before the game vs Galatasaray (2015) #CZVGAL #WeAreTheTeam https://t.co/VKPcsNoPgD
— KK Crvena zvezda (@kkcrvenazvezda) October 30, 2018
 
            
1 Komentara
MALI PLAVI
Gle ovog Atamana, garantujem da je srećan zbog Markove smrti.