Šesti uzastopni ''dabl-dabl'' Uroša Lukovića, ali ovo je bilo Bojićevo veče!
Gosti prekinuli seriju Valjevaca.

Povezane vesti
Blamaža Čačana u ''Milenijumu'', Vrščani i FMP furiozno u četvrtfinale!
Ideja KLS-a je da se stvori prohodnost u međunarodna takmičenja, Amerikanci prave problem
Obradović se nije pojavio na promociji AdmiralBet Superlige Srbije, zamenio ga pomoćnik!
Rebrača: "Reogranizovali smo Vojvodinu, plate kasne, ali kasne i u ABA ligi... Oseti se odbojnost navijača zbog mojih političkih aktivnosti"
Košarkaši Mladosti iz Zemuna savladali su večeras kao gosti ekipu Metalca u Valjevu rezultatom 98:85 i napravili još jedan važan korak ka plasmanu u Super ligu.
Najzaslužniji za ovaj trijumf bio je Andrija Bojić, koji je meč završio sa 31 poenom i devet skokova, pa Valjevcima nije pomogao ni odlični centar Uroš Luković koji je šesti put uzastopno ostvario dabl-dabl učinak. Nekadašnji košarkaš Partizana, Mornara i Zadra je ovoga puta upisao 18 poena i 13 skokova.
Metalcu je ovo prvi poraz posle četiri uzastopne pobede, ukupno četrnaesti u 27 kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije i ostao je na sedmoj poziciji na tabeli, a Mladost je trenutno drugoplasirana sa 16 pobeda i 11 poraza.
0 Komentara