četvrtak 16.05.2024.
23:45

Ružne scene u komšiluku.

AdmiralBet ABA liga/Buducnost VOLI/Filip Roganovic

Utakmica polufinala Prve crnogorske košarkaše lige između Sutjeske i Budućnosti u Nikšiću je prekinuta na nešto manje od šest i po minuta pre kraja prvog poluvremena.

Tada su navijači gostiju "Varvari" ušli pokraj terena kroz službeni ulaz, koji je bio otvoren, i počeli da provociraju domaće navijače s kojima su ušli u sukob.

Usledila je reakcija "Vojvoda" i gađanje stolicama, a onda je policija intervenisala i "Varvare” izbacila iz sale.

Sudije su prekinule utakmicu, a prvi plan je bio da se nastavi pred praznim tribinama. Međutim, ta opcija je brzo otpala, jer se Sutjeska protivila da nastavi meč bez podrške publike.

Duel tako u četvrtak uveče nije nastavljen, a Budućnost je u momentu prekida vodila 36:26.