Srbija i Grčka igraju pred navijačima - Poznate cene karata!
Sve je spremno za spektakl.
Povezane vesti
Čović: "Plašim se, možemo da se ne kvalifikujemo za SP, to zatvara vrata za OI"
Izašla nova FIBA rang-lista, Srbija ostala u vrhu
Iz Sarajeva stižu i izvinjenja zbog ponašanja navijača - Čović: ''Mnogi su nam prišli i izvinili se, to je optimistično''
Čović o Zvezdi: ''Drago mi je, ali Zvezda je i sa mnogo manjim budžetom ušla u osam najboljih, sećate se...''
Košarkaši Srbije poraženi su od Australije i Sjedinjenih Američkih Država na mini-turneji u Abu Dabiju, jutros su sleteli u Beograd, a u nedelju igraju prvim meč pred domaćim navijačima. Međutim, to nije sve, jer će potom uslediti generalna proba, odnosno poslednja utakmica, sa reprezentacijom Grčke, pred put u Francusku.
Srbija u nedelju, 21. jula igra protiv Japana u Beogradskoj areni, a dan kasnije igraće protiv Janisa Adetokumba i njegovog tima na istom mestu u 20 časova.
Karte za ovu utakmicu mogu se kupiti na sajtu ticket.rs.
Cene se kreću od 500 i 600 dinara za nivo 400. Za nivo 200 najjeftinija karta je 2.500 dinara, dok je najskuplja karta koja je u ponudi 24.000 dinara.
Sve moežete pogledati na slici ispod.
0 Komentara