Srbija se danas zagreva za kvalifikacije, stigao i Milutinov
"Orlovi" u prijateljskom duelu igraju sa Portorikom.
Povezane vesti
Ženska juniorska košarkaška reprezentacija Srbije otputovala u Španiju na EP
Selektor "orlića" Avdalović nakon eliminacije sa SP: "Nemci su bolji od nas!"
Kako je počelo tako se i zavšrilo - Nemačka poslala "orliće" kući sa Svetskog prvenstva za juniore!
Srbija prebacila "stotku" i upisala prvi trijumf na SP za juniore!
Košarkaška reprezentacija Srbije sastaće se danas u Atini u prijateljskoj utakmici sa Portorikom uoči kvalifikacija za Olimpijske igre.
Selektor Igor Kokoškov imaće nešto kraći spisak u odnosu na ranije objavljeni budući da neće moći da računa na Nikolu Jokića, Alena Smailagića i Alekseja Pokuševskog, dok je Bogdan Bogdanović i dalje sa Atlantom u borbi za finale Istočne konferencije.
Ekipi se uoči susreta sa Portorikom priključio i Nikola Milutinov koji je pauzirao od januara meseca zbog povrede ramena. Košarkaš CSKA se polako vraća u ritam i na Kokoškovu je da odredi njegovu minutažu, ukoliko je uopšte i bude.
Osim Milutonova, u Atini se nalaze: Boban Marjanović, Nemanja Bjelica, Stefan Jović, Dejan Davidovac, Branko Lazić, Ognjen Dobrić, Vanja Marinković, Danilo Anđušić, Aleksa Avramović, Filip Petrušev, Dalibor Ilić i Dragan Milosavljević.
Meč je na programu danas od 16 sati.
0 Komentara