Šta je sa Karlikom Džonsom i zašto ne trenira punim intenzitetom?
To je pitanje koje je danas zabrinulo navijače Partizana.
Povezane vesti
Fener sve ranjiviji, Šaras sve nervozniji?
Armani "izvisio" za Melija, ali sprema strašnu zamenu za Niba!
Zašto je smenjen Duško Ivanović, koja je to ''kap koja je prelila čašu'' i ko je Nenad Jakovljević koji ga je nasledio u Virtusu?
Milutin Aleksić: ''Stajem u odbranu Jaga dos Santosa! Sinoć je trebalo više da igra, baš kao i Dobrić, a pogotovo Izundu!''
Košarkaši Partizana su pre nekoliko dana počeli pripreme za novu sezonu, ali plejmejker crno-belih i jedan od najvećih aduta trenera Željka Obradovića Karlik Džons još uvek ne trenira punim intenzitetom.
Tokom dana pojavile su se čak i neke spekulacije po kojima je navodnho pod znakom pitanja da li će Džons biti spreman za neko od prvih par kola Evrolige, ali problem ipak nije alarmantan.
''Sportklub'' je večeras preneo da je Karlik tokom letnje pauze imao određenih problema sa prstom na ruci, da je zbog toga urađena i određena intervencija, pa je Partizanov plej još uvek u fazi oporavka.
Zbog toga još uvek ne trenira kao ostatak ekipe, propustiće jedan deo priprema, ali se potpuni oporavak očekuje svakako pre početka sezone.
Podsećamo, nova sezona Evrolige počinje 30. septembra, kada će Partizan gostovati ekipi Dubaija.
0 Komentara