Šta je sve Pefi radio za reprezentaciju Srbije - Tu je Štimac da nas podseti!
Oglasio se i Markovićev nekadašnji saigrač iz nacionalnog tima.
Povezane vesti
(VIDEO) Jović došao u majici "R9", pa za Sportske otkrio za koga navija na Mudnijalu
(VIDEO) Okupili se košarkaši Srbije, Jokić ih dočekao
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
Dojučerašnji plejmejker Crvene zvezde, 35-godišnji Stefan Marković danas je i zvanično okončao sjajnu igračku karijeru.
Gde god je igrao, isticao se profesionalizmom, ali i velikim ljudskim kvalitetima, o čemu je danas i Crvena zvezda pisala u svojoj objavi na klupskom sajtu.
Na tu temu se nadovezao i naš bivši reprezentativac Vladimir Štimac koji je svojevremeno igrao zajedno sa Markovićem u nacionalnom timu, gde su zajedno osvajali srebrne medalje na OI 2016. i na Svetskom prvenstvu 2014. godine.
''Čestitke na pre svega velikoj karijeri!
Trebalo bi se setiti kako je Pefi igrao pod injekcijama za reprezentaciju i bolovima u leđima, ali sve to je bilo zaboravljeno kad se obuče sveti dres, protivnici se plašili da pređu u napad jer odbrana je bila granitna i koga je Pefi čuvao koša se nije nadavao.
Na mene je ostavio utisak borca i pre svega dobrog čoveka.
Želim ti sve najboje u sledećem poglavlju života, Pefi!'', napisaomje Štimac.

0 Komentara