Šta Sale Đorđević kaže o Teodosićevom debiju?
Autor: Darko Mitrović
ponedeljak 07.10.2019.
23:19
Izvor: Sportske.net
Mnogi su impresionirani, a Sale?
EPA-EFE/COSTFOTO CHINA OUT
Povezane vesti
Andrej i balkanska družina nisu uspeli, Ilinois stao u polufinalu pred 70.000 gledalaca!
Pariz primio 60 poena za poluvreme, bio u dvocifrenom minusu, ali ipak pobedio pred duel sa Zvezdom!
Posle poraza od Hapoela, Panatinaikos ''iskalio bes'' na Promiteasu
Anđušić slavio protiv Nanelija, odličan Pecarski, ali Mitru-Long je briljirao!
Lepši debi u dresu Virtusa iz Bolonje Miloš Teodosić verovatno nije mogao ni da poželi.
U pobedi nad Venecijom (75:70), srpski reprezentativac je bio najefikasniji sa 22 poena, uz sedam asistencija, iako mu je ovo bio prvi nastup posle oporavka od povrede stopala.
Kruna svega je i njegov izbor za MVP-a kola u Seriji A, ašta posle svega kaže njegov trener, doskora i selektor Aleksandar Đorđević?
''Veoma je važan način na koji smo stigli do pobede. Nije lako pobediti kada gubite 35 minuta, ali klupa nam je dala veliki doprinos. Naročito Miloš. On je vođa, oseća da ima tu ulogu i tokom izlazaka, zahtevao je mir i koncentraciju kod svojih drugova.
Ali gledam kako svi igraju, Baldi Rosi u odbrani imao vrlo dobar učinak, čak je i Hunter sa klupe imao dobar uticaj. Ima još nešto na čemu treba raditi, ali kako kažu moji stari treneri, 'kad pobediš uvek je bolje''', istakao je Đorđević.
1 Komentara
REVØLT
Kakav Hunter bre?!