Stefanović: "Potpuno smo zamenili uloge sa Partizanom"

Autor: Lazar Nikolić
nedelja 25.01.2026.
13:00
Izvor: Sportske.net

Igokea danas gostuje crno-belima.

2025 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©
2025 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Povezane vesti

Košarkaši Igokee večeras od 18 časova u hali "Pionir" gostuju ekipi Partizana u meču 16. kola grupe A AdmiralBet ABA lige.

Tim iz Laktaša dolazi na noge aktuelnom braniocu titule posle poraza od crno-belih i Studetskog centra kod kuće, a sa učinkom 7-6 posle 13 odigranih utakmica Igokea je na četvrtom mestu na tabeli koje vodi u narednu fazu takmičenja.

Očekuje nas drugi susret sa Partizanom u kratkom periodu, i u odnosu na taj susret pre deset dana potpuno smo zamenili uloge i raspoloženje”, započeo je trener Igokee Nenad Stefanović.

Partizan je od tog susreta sa Igokeom ostvario dve velike evroligaške pobede protiv Bajerna i Hapoela iz Tel Aviva, te sa velikom dozom samopuzdanja ulazi u novi okršaj sa gostima iz Laktaša.

“Dolaze nakon tri odlične utakmice. Pogotovo u susretu sa Hapoel Tel Avivom, gde su se fantastično vratili i izborili jako važnu pobedu. Mi dolazimo nakon dva loša meča na domaćem terenu i to je nešto što definitivno ne treba da nam se dešava. Želimo da pokazati karakter, mislim da smo dobro trenirali ove nedelje i želja nam je da skupo prodamo kožu, te da odigramo daleko bolji meč nego što je to bilo u Laktašima”, zaključio je Stefanović.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke