Sudije razbesnele Alimpijevića, pa ga isključile!

sreda 03.04.2024.
22:04

Tada je već postalo jasno da od preokreta nema ništa.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT/2022

Preneli smo već, ekipa istanbulskog Bešiktaša koju sa klupe vodi naš trener Dušan Alimpijević nije uspela da se plasira u finale Evrokupa, gde ćemo gledati francuski dvoboj, Pariz protiv Burga.

U majstorici polufinala Burg je večeras ubedljivo savladao Bešiktaš sa 89:63, a ovaj rezultat ne ilustruje na pravi način šta se dešavalo u najvećem deču ovog meča.

Bila je to neizvesna borba sve do ulaska u poslednju četvrtinu u kojoj je na terenu ''postojao samo jedan tim''. Napravili su domaći seriju 20:1 u rešili sve dileme, a pri vođstvu Burga 78:60, na oko četiri minuta do kraja, temperamentni Alimpijević je izrazio veliko nezadovoljstvo pojedinim odlukama sudija.

Imao je dosta toga da im kaže, a epilog svega toga bilo je isključenje srpskog trenera. U prilogu možete da pogledate kako je sve izgledalo.