Tajrik pred Albu: "Da se pogledamo u ogledalo"
Jeste kriza, jeste da ništa više ne zavisi od njega, ali Partizan mora da pobeđuje do kraja...
Povezane vesti
Košarkaši Partizana sutra od 20.45 sati dočekuju Albu u 31. kolu Evrolige.
Crno-beli su u lošoj situaciji, vezali su tri poraza u elitnom takmičenju, onaj poslednji od Efesa u Beogradu bio je pravi debakl, pa su na učinku 15-15 i više ništa od njih ne zavisi po pitanju plasmana u doigravanje u preostala četiri kola.
Ono što oni moraju da urade jeste da pobeđuju, da se nadaju u poklapanje određenih ostalih rezultata, a Alba je tim koji prosto mora da se dobije, bez obzira na krizu.
Tim iz Berlina je "fenjeraš", a u Beograd stiže sa skorom 5-25.
Pred susret sa nemačkim timom centar Partizana Tajrik Džons rekao je sledeće:
"Moramo da se borimo. Idemo utakmicu po utakmicu do kraja sezone. Gledali smo snimak meča sa Efesom, moramo da zaboravimo to. Da se pogledamo u ogledalo i vidimo kako da budemo bolji. Mislim da naši navijači zaslužuju da pokažemo bolju igru", kazao je Džons.
Navijači su već upisali pobedu protiv Albe...
"Nikada ne smete nekoga da potcenite u Evroligi. Moramo da se borimo do kraja", poručio je centar Partizana.
0 Komentara