Titula AdmiralBet KLS ostaje u Vojvodini, ali ne i u Novom Sadu
Trofej ide u Banat!
Povezane vesti
Grujin: "KLS će donirati sredstva za izgradnju košarkaških terena na Kosovu i Metohiji"
Pehar je u gradu šampiona - Subotičani dočekali Spartak
Emocija ljudske veličine Vlade Jovanovića: "Pobedu posvećujem Duletu, kao i mom kumu koji je preminuo"
Dalibor Ilić: ''Ne moraju Zvezda i Partizan kao svake godine...''
Košarkaši Vršca novi su šampioni AdmiralBet Košarkaške lige Srbije pošto su nakon trijumfa od Novog Pazara rezultatom 71:90 proslavili trofej.
Kruna ostaje u Vojvodini, ali ne i u Novom Sadu već ide u Vršac i to potpuno zasluženo. Izabranici mladog trenera Lazara Spasića upisali su 25. trijumf iz 30 utakmica su krunisani za šampione.
Đorđe Dimitrijević ih je predvodio sa 15 poena, a Jovan Šljivančanin je imao jedan manje.
Ovo je najveći uspeh za Vršac otkako klub iz banatskog grada ne nosi ime Hemofarm po kojem su ranije bili poznati.
0 Komentara