Topić posle blistave partije: "Jokić i Bogdanović brinu o meni jer sam najmlađi"
Mladi srpski košarkaš zablistavo pred plej-of.
Povezane vesti
Srpski košarkaš Nikola Topić, koji se izvanrednom partijom u porazu Oklahoma Tandera na gostovanju Denver Nagetsima ozbiljno nametnuo treneru "gromovnika", dao je poseban osvrt posle meča u Koloradu na srpske asove Nikolu Jokića i Bogdana Bogdanovića, koji imaju dug staž u NBA ligi.
Topić nije krio oduševljenje posle meča u kojem je nagovestio da Oklahoma ne bi trebalo da brine za Šajovog naslednika, a poseban osvet da on je na račun zemljaka koji su krčili put u NBA.
"Sjajno je videti sve, naravno. Imamo odličan odnos. Znamo se još odranije. Svakog leta smo zajedno u reprezentaciji, tako da dobro poznajem te momke. Zaista je zadovoljstvo biti u njihovom društvu i poznavati ih", rekao je talentovani srpski košarkaš, koji se sa dabl-dabl učinkom od 14 poena i 11 asistencija ozbiljno nametnuo treneru lidera Zapadne konferencije.
Nekadašnji plej Mega basketa i Crvene zvezde, koji je postao heroj nakon što se vratio na teren posle raka testisa, otkrio je da srpski igrači imaju odličan odnos jedni prema drugima u najjačoj ligi na svetu.
"Nema mnogo srpskih igrača u NBA ligi, pa moramo da se držimo zajedno i to upravo radimo. Brinemo jedni o drugima, a sada oni brinu o meni jer sam najmlađi. Ali nadam se da će se jednog dana to promeniti", kazao je on.
Topić se dabl-dabl učinkom u derbiju u Koloradu ozbiljno nametnuo treneru Oklahome koja naredni meč igra u noći između nedelje i ponedeljka protiv Finiks Sansa u poslednjem kolu regularnog dela sezone.
0 Komentara