nedelja 18.06.2023.
23:16

Nisu zadovoljni.

Sportske.net

Nadali su se navijači Partizana da će večeras u ''Pioniru'' njihov tim prekinuti decenijski post kada su u pitanju titule u AdmiralBet ABA ligi, ali će morati da sačekaju sledeću priliku u četvrtak na istom mestu.

Partizan se odlično držao tokom prvog poluvremena, čak je i vodio posle 20 minuta igre sa 41:38, ali je već tada nekoliko igrača Partizana bilo opterećeno ličnim greškama, poput Egzuma, Smailagića i Lesora i to je u nastavku došlo do izražaja, pogotovo jer su već u trećem kvartalu trojica igrača Partizana imala po četiri prekršaja.

Odbrana je popustila, a to su koristili pre svih Vildoza i Nedović koji su na ulasku u finiš svojim poenima slomili otpor crno-belih.

Zvezda je na kraju trijumfovala sa 91:78, a navijači Partizana u svojim komentarima na Tviteru najveći akcenat stavljaju na suđenje.