TVITOVI - Dajte Amere doktoru košarke Bogdanu Bogdanoviću!
Naravno, ponovo je zavladala euforija među Srbima.
Povezane vesti
Sa Jokićem i Jovićem sve je lakše, "orlovi" lako sa Češkom!
Ubedljiv poraz kadeta Srbije na početku Svetskog prvenstva
FOTO GALERIJA - Željkovo predavanje, srdačni susret sa Alimpijevićem i šaljiv komentar o dresovima
Željko dočekan aplauzima u ''Pioniru'', oprostio se od Duška Vujoševića i Edina Avdića
Košarkaška reprezetnacija Srbije deklasirala je Dominikansku Republiku sa 112:79 i plasirala se u četvrtfinale Mundobasketa.
Srbija je tako zauzela drugo mesto u grupi I, a u borbi za polufinale igraće protiv boljeg iz meča Litvanija - Sjedinjene Američke Države kojije u toku.
"Orlovi" su danas igrali sjajno na krilimo raspoloženog kapitena Bogdana Bogdanovića. On je ubacio 20 poena, bez promašaja iz igre (7/7) i tako se iskupio za lošu partiju u prethodnoj utakmici protiv Italije, kada ga šut baš nije išao (1/13 za tri).
Među navijačima je ponovo zavladala euforija, a neki prizivijau Amerikance u četvrtfinalu.
0 Komentara