TVITOVI - ''Grobari'' jedva čekaju kraj mučne sezone...
Prve reakcije navijača Partizana posle pobede nad Megom.
Povezane vesti
Grujin: "KLS će donirati sredstva za izgradnju košarkaških terena na Kosovu i Metohiji"
Pehar je u gradu šampiona - Subotičani dočekali Spartak
Emocija ljudske veličine Vlade Jovanovića: "Pobedu posvećujem Duletu, kao i mom kumu koji je preminuo"
Dalibor Ilić: ''Ne moraju Zvezda i Partizan kao svake godine...''
Partizan je rezultatski uspešno startovao u polufinalu plej-oga domaće Superlige, savladao je Megu u Beogradskoj areni sa 82:72, ali igrom ponovo nije ubedio navijače da mogu da se nadaju boljim izdanjima njihovih ljubimaca.
Zbog toga u komentarima posle meča na Tviteru neki od njih priznaju da jedva čekaju kraj ove za njih mučne sezone u kojoj crno-beli nisu ostvarili nijedan od najvažnijih rezultatskih ciljeva.
Večeras nisu videli energiju u igri, Obradovićev tim im je delovao letargično, pa u skladu s tim su i njihovi komentari, bez obzira na pobedu nad Megom...
-
-
-
-
-
-
0 Komentara