TVITOVI - ''Grobari'' ocenjuju, ko je podbacio, ko je išao ''turistički'' u Berlin?

22:16

Brojne reakcije navijača posle večerašnjeg ubedljivog poraza Partizana.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Košarkaši Partizana porazom su započeli povratničku sezonu u Evroiligi.

Bolja od crno-belih večeras je bila Alba koja je na svom terenu u Berlinu trijumfovala rezultatom 100:84.

Igra u odbrani, pogotovo u prvom poluvremenu veliki je razlog za brigu u ekipi Partizana, a ono što se nije očekivalo jeste to da su potpuno podbacila najveća pojačanja ovog leta - Džejms Naneli samo sa pet poena i Janis Papapetru sa samo jednim postignutim poenom u ovoj utakmici.

Takođe, upadljivo je i da je izraelski plejmejker Jam Madar odigrao tek nepuna dva minuta na ovoj utakmici i za to vreme je upisao jedan promašaj u šutu za dva poena.

Kako sve to komentarišu navijači Partizana, pogledajte u prilogu neke od njihovih komentara...