TVITOVI - ''Grobari'' oduševljeni Partizanovim nadama: ''Partizanština! Pobeda sporta!''

Autor: Darko Mitrović
četvrtak 19.06.2025.
22:24
Izvor: Sportske.net

Mlade Partizanove nade dale ogroman doprinos plasmanu u finale.

2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©
2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Povezane vesti

Košarkaši Partizana imaće priliku da sezonu završe sa duplom krunom!

Oni su se večeras plasirali u finale plej-ofa Admiralet Superlige Srbije, pošto su u majstorici polufinane serije u ''Pioniru'' savladali FMP sa 90:80.

Za šampionski pehar će se boriti protiv subotičkog Spartaka, a večerašnji trijumf dodatno dobija na značaju ako se ima u vidu da je ostvaren i bez pomoći trenera Željka Obradovićana klupi, ali i bez čak desetorice igrača, sa samo sedmoricom u rotaciji u najvećem delu meča.

Zato su veliki teret morali da podnesu najmlađi igrači i oni su u potpunosti opravdali poverenje. Tako je 17-godišnji Mijailović meč završio sa 15 poena, uz samo jedam promašaj iz igre, godinu dana stariji Šekularac je upisao sedam i Danilović šest poena, a 19-godišnji Bošnjaković je meč završio sa 10 poena.

Naravno, navijači Partizana su oduševljeni u svojim prvim reakcijama na mreži ''X''.

.


.


.


.


.


.

.


Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke