nedelja 28.08.2022.
21:18

Prvi utisci ljubitelja košarke posle večerašnje uzbudljive utakmice.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Posle prvog poluvremena izgledalo je da reprezentacija Srbije korača ka rutinskoj pobedi u gostima protiv Turske, ali su se stvari zakomplikovale u nastavku, domaći su uspeli da izjednače i meč uvedu u dramatičan finiš, a to je pogotovo došlo do izražaja posle tehničke i isključujuće greške za kapitena reprezentacije Srbije Vladimira Lučića.

Na kraju, Srbija je uspela da odbije nalet domaćeg tima, trijumfovala je sa 79:72, a krizu u igru bez Lučića na terenu mnogi navijači večeras na Tviteru komentarišu kao još jedanm pokazatelj koliko kapiten znači ovoj ekipi i da je selektor Svetislav Pešić bio potpuno u pravu kada je upravo Lučiću dodelio kapitensku traku posle izostavljanja Teodosića iz tima.

U prilogu su samo neki od večerašnjih komentara na pomenutoj društvenoj mreži.