subota 06.01.2024.
20:48

Zadovoljstvo, ali nepotpuno...

2024 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Košarkaši Partizana savladali su večeras pred svojim navijačima ekipu Krke sa 96:76 u okviru 15. kola AdmiralBet ABA lige.

Rezultatske neizvesnosti nije bilo, sve je već rešeno na poluvremenu kada je Partizan vodio sa 30 poena razlike - 59:29.

Trener Obradović je zahvaljujući tome mogao da pruži veću priliku igračima sa manjom minutažom, ali neki od njih opet nisu odigrali po ukusu navijača Partizana.

Razlika je u drugom poluvremenu bila deset poena za Krku, pa je Partizan od ''plus 30'' došao do ''plus 20 na kraju, a prosto neverovatno zvuči podatak da je centar Balša Koprivica i u ovakvoj utakmici, bez rezultatske neizvesnosti, uspeo da uđe u problem sa faulovima i da zbog pet prekršaja ranije završi meč...

Doduše, upisao je 10 poena, imao pet skokova, bio je među efikasnijima, ali problem sa faulovima mu se previše često ponavlja...