TVITOVI - Lakše sa Partizanom nego sa FMP-om!
Procena zvezdaša.
Povezane vesti
Grujin: "KLS će donirati sredstva za izgradnju košarkaških terena na Kosovu i Metohiji"
Pehar je u gradu šampiona - Subotičani dočekali Spartak
Emocija ljudske veličine Vlade Jovanovića: "Pobedu posvećujem Duletu, kao i mom kumu koji je preminuo"
Dalibor Ilić: ''Ne moraju Zvezda i Partizan kao svake godine...''
Košarkaši Crvene zvezde opravdali su ulogu favorita u prvom meču polufinalne serije AdmiralBet Košarkaške Superlige Srbije protiv FMP-a i u svom "Pioniru" slavili sa 97:87.
Nije bilo lako crveno-belima večeras, gosti su imali prednost u jednom momentu treće četvrtine, ali je izvanredni Jago dos Santos sa 25 poena sprečio iznenađenje i bio najzaslužniji što je domaćin večeras trijumfovao nad vrlo dobrim "panterima".
Navijači crveno-belih veličaju partiju svog ljubimca iz Brazila, a smatraju da su manje muka imali sa "večitim" rivalom Partizanom.
0 Komentara