22:32

Kakvo je viđenje navijača?

Euroleague
Euroleague

Košarkaši Crvene zvezde započeli su evroligašku sezonu sa tri poraza, a poslednji je stigao od Baskonije u Vitoriji ove večeri (92:75).

Crveno-beli su u prvom poluvremenu ove utakmice izgledali najbolje gledajući dosadašnje evroligaške okršaje u kampanji, ali izuzetni Hauard je pogađao trojke kao uključen u struju i tako ubijao svaku nadu u redovima srpskog šampiona.

U nastavku meča, Zvezdin napad je stao, Baskonija je nastavila da šutira izvrsno van linije za tri poena i poraz se nacrtao.

Bilo je tu i dosta izgubljenih lopti, uz poneke slabije reakcije u defanzivi...

Navijači Crvene zvezde smatraju da će biti nemoguće preokrenuti sezonu u Evroligi, dok neki vide rezultat protiv Baskonije kao nerealan.