ponedeljak 15.01.2024.
20:07

Navijači Partizana trijumf protiv Cibone ispratili iz više aspekata...

AdmiralBet ABA liga

Košarkaši Partizana savladali su u Zagrebu ekipu Cibone rezultatom 87:74 (20:25, 20:13, 21:13, 26:23) u okviru 16. kola AdmiralBet ABA lige.

Izabranici Željka Obradovića ostvarili su treću uzastopnu pobedu u regionalnom takmičenju i to protiv jednog od najvećih rivala još iz doba bivše Jugoslavije.

Nije bilo lako "crno-belima" večeras u Draženovom domu jer je domaćin odlično započeo meč i uspeo da postigne 25 poena u prvoj četvrtini.

Za nešto više, pak, Cibona nije bila spremna, pa je Partizan posle preokreta dokazao da je ipak kvalitetnija ekipe, međutim Obradović neće biti zadovoljan pojedinim reakcijama u odbrani, naročito u prvom poluvremenu.

Na kraju, piše se pobeda i to treća uzastopna u AdmiralBet ABA ligi, a navijači Partizana primetili su odlične partije mladih košarkaša Balše Koprivice i Uroša Trifunovića.

Ima i onih koji su zabrinuti zbog Frenka Kaminskog i Tristana Vukčevića koji se večeras nisu skidali.