TVITOVI - Zvezdaši ne štede nikoga: "Svi napolje"
Autor: Nemanja Janošev
četvrtak 21.05.2026.
22:11
Izvor: Sportske.net
Ogorčeni su na završnicu sezone
KK Crvena zvezda/Djordje Kostic
Povezane vesti
Košarkaši Crvene zvezde završili su sezonu u AdmiralBet ABA ligi u polufinalu drugu godinu zaredom.
Partizan je još jednom bio bolji od Crvene zvezde i u dva meča izbacio najvećeg rivala.
Veliko razočaranje za tim sa Malog Kalemegdana koji je imao visoke ambicije i u Evroligi, ali i u AdmiralBet ABA ligi. Ništa od toga nije ispunjeno i otuda povici "Uprava napolje" sa tribina.
*****
2 Komentara
Nikola
e jadnici jedni sad svi napolje a da ste pobedili onda bi ih dizali u nebesa morate na naučite kako da podnesete i poraze i to je sastavni deo igre a ne samo pobeda
Vaske
kakav Obradovic i ovi Africki igraci.Ti ivraci jesu talentovani ali oni nemaju smisao za kombinatoriku i timsku disciplinu Sa mjima ne tesko praviti taktiku i praviti igru jer oninemaju disciplinu i smisao za tim.Ceo tehnicki sektor kojije potrosio ogroman novac mora biti sa trenerom smenjen.Iz ovog tima samo Iznudu Navora imozda Odzelej zaslozuju Zvezdin dres ostali nisu nu za Igokeju.Migodinama nemozemo da dovedemo krstene igrace.Od domaci ostaviti samo Dobrica ostali cistka