TVITOVI - Zvezdaši zovu Aleksu, Britanac se oglasio zbog Petruševa
Komentari posle meča.

Povezane vesti
Muta Nikolić ne razume najnoviju odluku KSS: ''Mene će sad svi da napadnu, ali...''
KSS o merama neodazivanja za reprezentaciju: "Cilj nije zastrašivanje, već stvaranje kulta"
KSS uvodi kazne za neodazivanje u reprezentaciju
Sjajne vesti za srpske navijače, KSS obezbedio kupovinu ulaznica za Evrobasket!
Košarkaši reprezentacije Srbije zabeležili su i petu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.
Srušena je Finska rezultatom 95:105 u Espu u nimalo lakoj utakmici. Impresivno su odigrali Aleksa Avramović i Filip Petrušev što je znatno uticalo na krajnji ishod.
Dejan Davidovac je neko ko je takođe doneo dosta dobrog, a nekako je ispod radara bio Uroš Trifunović čiji je svaki boravak na parketu bio važan.
Međutim, šou su ukrali Aleksa i Filip o kojima se najviše piše na društvenoj mreži "X". Oglasio se čak i komentator FIBA mečeva, Britanac Džoš Bet koji je veliki ljubitelj srpske košarke, ali bilo je i pojedinih komentara navijača Crvene zvezde koji bi voleli da vide Aleksu Avramovića u njihovom dresu.
*
* * * *
0 Komentara