U Asvelu kao na traci - Posle Bruksa stiže i Vajler-Beb, a odlasci se nižu
Drugo lice evroligaša iz Vilerbana.
Povezane vesti
Iako nije prošlo mesec dana od završetka prošle sezone u Evroligi, već sada nam se fokus pomera ka nadolazećoj gde si francuski Asvel trebalo da ima daleko veću ulogu nego što je slučaj sa prethodnima.
Najveće promene biće izvršene u spoljnoj liniji tima gde će Armoni Bruks i Nik Vajler-Beb doneti idealan spoj šuterskih sposobnosti i jake defanzive.
U takvoj konstelaciji snaga nije bilo mesta za Tomasa Ertela, koji je jedan od nekolicine igrača koji su ovog vikenda napustili klub.
Evroligaš iz Vilerbana je zvanično okončao saradnju sa Zakom Seljasom, Amadou Souom i Polom Ebueaom, dok će Bastijan Votije najverovatnije karijeru nastaviti u Endesi pošto je blizu dogovora sa Bilbaom.
Asvel je produžio ugovor i sa sjajnim centrom Embaje Endiajeom, pruživši mu poverenje u centarskoj liniji ispred spomenutog Votijea.
0 Komentara