Uvod u emisiju nije mogao biti bolji - Ovo su rekli Vujošević i Čović!
Lep uvod!

Povezane vesti
Avdalović: "Svi pričaju da je stanje u srpskoj košarci loše i da će biti sve gore, ali to nije istina"
Srbija saznala protivnike na Evropskom prvenstvu
Pešić: "KLS da preraste u profesionalnu, bez stranaca... Bez pravog sistema neće biti rezultata"
Poznati šeširi za Evrobasket, Srbija u najjačem društvu!
U emisiji "Kida show" na TV Sport klub koju vodi Igor Miklja večeras je specijalni gost Nebojša Čović, a tu su i stalni gosti, Duško Vujošević i Svetislav Pešić.
"Stvarno sam radio svašta u sportu, skrivene kamere, igrane programe. Ne pamtim da je interesovanje ovoliko za jednu emisiju", rekao je Miklja na početku.
Duško Vujošević je prvi imao reč.
"Biće razočaranje večeras. Neke svoje stavove ću izneti kako vidim. Imam nekog iskustva u svemu, prvo će biti u normalnom tonu, svako će izneti svoje stavove. Neće biti neke svađe, makar kad sam ja u pitanju", rekao je Vujošević.
Čović je nastavio.
"Nemam opterećenje, u javnom životu sam 34 godine. Ambijent koji se napravio pre emisije je podgrevan. Nisam došao da se raspravljam, imam svoje jasne stavove i principe. Ko će da bude razočaran, ko će preko botova da pravi priče, to ne možete da sprečite", rekao je Čović.
Predsedniku KSS-a je zasmetalo samo što je emisija nazvana "šouom".
"Mislim da ste pogrešili sa nazivom. Kad je šou svi očekuju pljuvanje. Šou je kad se ljudi mire i svađaju", rekao je on.
0 Komentara