Uzbuna u Budućnosti - Bokan sišao u svlačionicu, novinari čekali Jovanovića sat vremena!
Težak poraz izazvao reakciju prvog čoveka kluba.
Povezane vesti
Nadali su se u podgoričkoj Budućnosti da bi večeras mogli da iznenade vodeću Gran Kanariju i zadrže šanse za osvajanje četvrtog mesta u Grupi B Evrokupa, ali umesto toga doživeli su pravi debakl - 94:69.
Ovo je najteži poraz ekipe Vlade Jovanovića na svom terenu u Evrokupu, pa zato i ne čudi što je odmah posle meča predsednik kluba Dragan Bokan sišao u svlačionicu i gotovo sat vremena razgovarao sa trenerima i igračima.
Tih sat vremena novinari su proveli čekajući trenera Jovanovića da se pojavi pred njima na pres konferenciji.
''Loša utakmica svih 40 minuta. Prvo poluvreme iz Trenta nas je pratilo i ovde, bio je jako loš pristup u odbrani, dozvolili smo mnogo lakih šuteva, a Gran Kanarija je imala gotovo 60 odsto šuta za tri u prvom poluvremenu. Gosti su našli odličan ritam u napadu i držali ga do kraja. Nisam uspeo da nađem petorku koja bi bila odbrambeno čvršća, kako bismo postigli lake poene. Čak i kad bismo to uspevali, promašivali smo neka polaganja”, izjavio je Jovanović.
O sastanku posle meča sa predsednikom Bokanom...
''Ovakva utakmica zahteva pozornost, ne samo mene kao trenera, već čitavog kluba. To nije ni prvi ni poslednji put. Nadam se da ćemo izaći iz ovoga. Pre 10 dana sve je bilo sjajno, ali se sve okrenulo za 180 stepeni. Moramo da odreagujemo kako bi trebalo'', zaključio je Jovanović.
0 Komentara
Molimo vas prijavite se ili registrujte kako bi mogli da ostavite komentar.