UŽIVO - Igrači Zvezde napustili parket "Morače"!
Male čarke i razlaz.

Povezane vesti
Košarkaši Crvene zvezde su napustili parket posle nepuna tri minuta drugog poluvremena utakmice u "Morači" protiv Budućnosti.
Pri rezultatu 61:42 za Budućnost i "mrtve lopte" koju su dosudile sudije, klupa Crvene zvezde je povukla igrače u tunel. Svemu je prethodila borba Ajzee Kenana i Nikole Tanaskovića koja je prerasla u malo agresivniji sukob, ali bez upotrebe nedozvoljenih poteza.
Malo gurkanja i vuče nekolicine igrača, da bi potom doleteli predmeti sa tribina i klupa Crvene zvezde je vrlo brzo reagovala i bez iole tolerancije se povukla.
Predsednici dva kluba Željko Drčelić i Dragan Bokan ostali su pokraj parketa i u mirnom tonu razgovarali o događaju.
U međuvremenu je stigla informacija da su gostujući igrači gađani čepovima od flaša i šrafovima i da su zbog sopstvene bezbednosti odlučili da se povuku.
0 Komentara