ponedeljak 07.10.2024.
08:30

Loše vesti za Partizan?

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Dvejn Vašington igrao je u noći između nedelje i ponedeljka za Šarlot u porazu od Njujork Niksa (111:109) u sklopu pripremnih utakmica za NBA sezonu.

Košarkaš kog je Partizan potpisao u tokom leta odigrao je osam minuta u drugom poluvremenu meča i postigao sedam poena (3/6 iz igre, 1/1 za tri), uz jednu asistenciju.

Imao je dve sekunde do kraja i tri slobodna bacanja, a promašio je sva tri i tako propustio šansu da odvede svoj tim u produžetak ili do pobede.

Vašington je, kao što je poznato, bio deo razmene oko trejda Karla Entonija Taunsa u Njujork Nikse, koji su Vašingtona poslali u Šarlot, zbog "seleri kepa".

Još uvek nije poznato kada i da li će se Vašington vraćati u Beograd, a prema nekim pisanjima, trebalo bi da to bude uskoro, u narednih 10-ak dana.

Srpski reprezentativac Vasilije Micić za Šarlot je odigrao skoro 18 minuta i postigao osam poena, uz pet asistencija, tri skoka i dve izubljene lopte.