Vasino srce je u Abu Dabiju reklo svoje - sada je stigla milionska ponuda!
Hoće li saigrati sa Vezenkovim?

Povezane vesti
Srpski košarkaš Vasilije Micić nalazi se na prekretnci karijere. Izvesno će se vratiti u evropsku košarku, ali je pitanje koji klub će izaći sa izdašnijom ponudom. Poslednja u nizu stigla je od novog grčkog šampiona Olimpijakosa koji je plejmejkeru Finiks Sansa ponudio trogodišnji ugovor vredan tri miliona evra po sezoni.
Čini se da je to maksimum koji u ovom trenutku braća Angelopulos mogu da ponude Srbinu budući da je ova svota novca ista sa kojom je Panatianikos izašao pre dva dana kako bi privoleo Nikolu Milutinova da pređe u komšijski tabor.
Ovako jaka ponuda tima iz atinske luke očigledno je jasan odgovor Olimpijakosa gradskom rivalu na Ti Džej Šortsa koji je u "zeleni" deo grčke prestonice stigao iz evroligaškog hita Pariza.
Reprezetativac Severne Makedonije je slovio za veliku želju Jorgosa Bascokasa, kao što je to bio slučaj i sa Kendrikom Nanom godinu dana ranije, ali je u oba slučaja PAO izašao kao pobednik.
Jasno je da je grčkom šampionu ostao Micić kao adut, mada pitanje je koliko bi mu i tih tri miliona evra po sezoni značilo s obzirom da mu je uslov povratka u Evropu taj da bude najplaćeniji na Starom kontinentu.
Podsetimo, pisalo se da mu Hapoel iz Tel Aviva nudi cirka pet miliona, ali priča je donekle utihula. U priču se poslednjih dana uključio i evropski šampion Fenerbahče, ali do dogovora još nije stiglo.
Ako bismo u celoj priči tražili vezu, mogli bismo se podsetiti Micićevih reči na Fajnal-foru u Abu Dabiju kada je krajem prošlog meseca poželeo Olimpijakosu trofej, istakavši da ga je Saša Vezenkov zaslužio.
Crveno-belima iz Pireja ponovo nije uspelo, da li će sa Micićem?
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara