Veče kad su se sumnje razvejale, ova Zvezda može mnogo! /TVITOVI/

nedelja 17.10.2021.
23:20

Bilo je kritika tokom prvog poluvremena, ali raspoloženje je sada mnogo bolje među Zvezdinim navijačima.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Crvena zvezda je ekipa protiv koje ni ubedljiva prednost protivniku ne daje sigurnost da može da dođe do pobede.

To je na svojoj koži večeras osetila Cedevita Olimpija koja je sredinom druge četvrtine imala šesnaest poena prednosti, ali je već do poluvremena Zvezda to nadoknadila.

I u drugom poluvremenu gosti iz Ljubljane su bolje počeli, imali vođstvo u trećoj četvrtini, ali opet se Zvezda vratila i na kraju ubedljivo trijumfovala sa 79:64.

Kako se menjao rezultat, tako se menjalo i raspoloženje navijača Crvene zvezde koji su na Tviteru najpre kritikovali svoje ljubimce, ali posle meča neki su se zbog toga i pokajali.

U prilogu smo izdvojili neke od najnovijih njihovih reakcija.