"Večiti" najgledaniji u Evroligi, Zvezda ispred Partizana
Jasan pokazatelj da je Srbija "zemlja košarke".
Povezane vesti
U stvarnosti Liban, a u mislima Partizan? Miletić već gađa Evroligu!
"Bio je Fredi Merkjuri svog posla, prepoznate mu glas među hiljadu" - Održana komemoracija Edinu Avdiću
Branko Lazić otvorio dušu o odlasku iz Zvezde: ''Podmetnuli Dozeta... Zašto da zovem Drčelića kad on mene nije zvao?''
Bajern završio veliki posao i doveo iskusnog centra!
Srpski "večiti" rivali Crvena zvezda i Partizan najgledaniji su timovi u ovoj sezoni Evrolige.
Crveno i crno-beli imali su najveću podršku publike na domaćem terenu u "Beogradskoj areni". Zvezda je na vrhu po broju gledalaca, a Partizan odmah ispod nje.
Crvenu zvezdu je u proseku na domaćem terenu gledalo 18.630 ljudi, po čemu su crveno-beli nešto ispred Partizana čije je utakmice kod kuće sa tribina gledalo 18.512 navijača.
Jedini u rangu sa "večitima" po ovom parametru je grčki Panatinaikos koji je u "OAKA areni" imao posetu od 18.461 u proseku.
Kada je reč o ispunjenosti kapaciteta hala tu je bez premca litvanski Žalgiris čija je "Žalgirio arena" sa 15.000 mesta uvek bila rasprodata.
0 Komentara