Veliki kiks Miška Ražnatovića, kako mu je promakla Sonja Vasić?
Čuveni menadžer priznaje da žali što nije zastupao najbolju košarkašicu Evrope.
Povezane vesti
(VIDEO) Jović došao u majici "R9", pa za Sportske otkrio za koga navija na Mudnijalu
(VIDEO) Okupili se košarkaši Srbije, Jokić ih dočekao
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije sinoć je po drugi put osvojila titulu prvaka Evrope, a kada je u pitanju individualni učinak, šampionat u Valensiji je obeležila je maestralna Sonja Vasić.
Ona je izabrana u najbolju petorku, a odmah zatim proglašena i za MVP -ja Evropskog prvenstva.
Posle sinoćnjeg finala i trijumfa nad Francuskom, na Tviteru se oglasio i menadžer Miško Ražnatović koji je priznao da mu je veoma žao što do sada nije sarađivao sa Sonjom koja je najavila oproštaj od aktivnog bavljenja košarkom posle Olimpijskih igara.
''Skoro na sam vrh liste igrača za koje žalim što ih nisam zastupao tokom karijere, ove nedelje se definitivno popela Sonja Vasic! Kakva lakoća igranja košarke!'', napisao je Ražnatović.
*

0 Komentara