Vujošević bez zadrške o ''pijanoj bandi na podijumu''!
Nije mu se nimalo dopalo.
Povezane vesti
(VIDEO) Jović došao u majici "R9", pa za Sportske otkrio za koga navija na Mudnijalu
(VIDEO) Okupili se košarkaši Srbije, Jokić ih dočekao
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
U najnovijem izdanju sve popularnijeg ''Kida show'' programa na ''Sportklubu'', uz stalnog gosta Duška Vujoševića učestvovali su i Relja Popović, Marko Novičić i Fahrudin Omerović, a oštre reči legendarnog košarkaškog trenera već se uveliko komentarišu večeras.
Naime, Vujošević se tokom razgovora dotakao nedavno prikazanog ''Netfliksovog'' dokumentarca o prošlogodišnjim Olimpijskim igrama u Parizu, sa akcentom na košarkaški turnir i dešavanja iza kulisa.
Mnogima je prošlog leta bilo simpatično videti naše reprezentativce u neobično veselom izdanju na podijumu, kada su tokom ceremonije primali bronzane medalje, ali ne i Dušku vujoševiću koji je večeras uputio (pre)oštru kritiku našim reprezentativcima zbog nedoličnog ponašanja.
''Ne sviđa mi se izlaženje pijane bande na primanje medalja, ako imaš još jedan dan u životu proživi ga ljudski, a ne da se valjaš ko svinja u brlogu'', poručio je Vujošević.
0 Komentara