Željko je došao, odluka sledi!

Autor: Ivan Cvetković
petak 28.11.2025.
13:24
Izvor: Sportske.net

Situacija se pomno prati.

EPA/ALI HAIDER
EPA/ALI HAIDER

Povezane vesti


Trener Partizana Željko Obradović stigao je na sastanak sa Izvršnim odborom kluba, gde će biti razgovarano o njegovoj budućnosti na klupi "crno-belih".

Iz kluba je prethodnog dana saopšteno da je Obradović kontaktiran sa molbom da još jednom razmotri svoju odluku o odlasku. 

Na hitnoj sednici Izvršnog i Upravnog odbora jednoglasno je odbijena njegova ostavka, uz poruku da su spremni da mu omoguće promene u igračkom kadru u meri u kojoj to bude smatrao neophodnim.

Sastanak počinje od 13.30 i biće održan uz prisustvo Obradovića, a jedina tačka dnevnog reda biće zvanična molba da ostane na čelu stručnog štaba.

Konačna odluka ostaje na Obradoviću, koji je, prema navodima iz kluba, osetio snažnu podršku navijača po povratku u Beograd.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke