Željko: ''Ne, nije bilo drame''

utorak 15.10.2024.
23:08

Izgleda da je trener Partizana znatno mirnije doživeo završnicu večerašnje utakmice od mnogih navijača.

KK Partizan/Dragana Stjepanovic

Posle dva poraza na gostovanjima u Španiji, Partizan je večeras ostvario prvu pobedu u Evroligi ove sezone.

Crno-beli su pred svojim navijačima savladali minhenski Bajern sa 86:78 i pokazali da su u usponu forme, iako igra u poslednjoj četvrtini ostavlja određenu rezervu po tom pitanju.

Bajern se u finišu značajno rezutatski približio na samo šest poena razlike, malo je nedostajalo da priđe još više, ali su crno-beli uspeli da sačuvaju vođstvo.

U prvoj reakciji posle meča, trener Partizana Željko Obradović se nije složio sa konstatacijom da je bilo drame u finišu.

''Ne. Nije bilo drame. Kontrolisali smo rezultat sve vreme, bilo je dosta dobrih minuta i stvari, čestitam svojim igračima na pobedi. Hvala navijačima što su napravili dobru atmosferu. Presudila je agresivnost u odbrani i to što smo u svakom momentu znali šta da radimo u napadu, iako smo promašili neke otvorene šuteve'', izjavio je Željko Obradović.