Željko o razlozima poraza: ''Nije toliko zbog Olimpijakosove odbrane...''
Trener Partizana objasnio gde je bio najveći problem večeras.
Povezane vesti
Partizan ni posle 22 i po godine nije uspeo da trijumfuje u Pireju. Olimpijakos je i večeras bio bolji, slavio je pred svojim navijačima sa 82:70, a o razlozima poraza je prvi konkretnije progovorio trener Partizana Željko Obradović na pres konferenciji posle meča.
Za početak, ipak, o domaćinu.
''Čestitam Olimpijakosu na pobedi, pokazali su zašto su najbolji i prvi u Evroligi, a mi smo igrali potpuno suprotno od onoga što smo se dogovorili i rezultat je očekivan u takvoj situaciji. Tačno je da smo u nekim momentima pokušali da uradimo bolji posao, ali uvek kada smo došli blizu priključka, napravili smo loše odluke u napadu i oni su nas kaznili.
Olimpijakos je sigurno najbolji tim u Evroligi kada je u pitanju kretnja bez lopte. Žeim da iskoristim ovu situaciju da čestitam 100 godina kluba, mora da je nešto posebno u specijalnom klubu'', izjavio je Obradović.
Šta je uzrokovalo te loše odluke u napadu i da li je Olimpijakosova odbrana bila ključni razlog?
''Nije toliko zbog Olimpijakosove odbrane, mi smo imali loše odluke'', poručio je Obradović.
0 Komentara