Željko: ''Ovi ljudi su neverovatni...''

četvrtak 04.04.2024.
22:56

Trener Partizana smatra da je večerašnja utakmica ilustrovala čitavu sezonu njegovog tima.

2024 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Partizanova nada za plasman u plej-in Evrolige i dalje traje posle pobede nad Albom večeras u Berlinu (94:83), a u prvoj izjavi posle meča trener Željko Obradović je otkrio da je samo delimično zadovoljan igrom njegovog tima.

“Mislim da smo neke minute igrali dobro. Naglasiću, samo neke minute, ne celu utakmicu. Ova utakmica je oličenje naše sezone, bilo je uspona  i padova. Ipak, bili smo smireni u odlučujućim momentima i zato smo pobedili.

Nismo imali mnogo asistencija zbog načina odbrane protivnika, ali to nije važno. Ako pronalazimo rešenja, to je manje važno. Asistencije su veoma važan deo utakmice, ali posedujemo individualni kvalitet koji smo iskoristili'', rekao je Obradović.

U poslednjem kolu Partizan će dočekati Valensiju koja je večerašnjim debaklom na svom terenu od Asvela (69:98) praktično ispala iz trke za plej-in.

''Imamo još jednu utakmicu u (AdmiralBet) ABA ligi pre toga. Moramo da vidimo i druge rezultate, ali svakako nam preostaje ta utakmica pred našim navijačima'', rekao je Obradović.

Partizan je i u Berlinu imao veliku podršku svojih navijača.

''Ovi ljudi su neverovatni, hvala im na svemu i igraćemo za njih'', zaključio je Obradović.