Zvanično - Mornar jednog Amerikanca zamenio drugim!
Videćemo da li će ima ova promena unaprediti igru.

Povezane vesti
Sferopulos i Gedraitis prebacuju pritisak na Podgoričane: ''Oni su bili prvi na tabeli''
Željko traži maksimum, Braun najavio pobedu protiv Dubaija
Žakelj pred Zvezdu: "Jaki su, ali mislim da možemo sa njima, uz punu dvoranu"
Sulajmon: "Nema velike ljubavi između Budućnosti i Zvezde, cele sezone se spremamo za ovo"
Košarkaški klub Mornar iz Bara odlučio se za promene u rosteru nakon veoma lošeg starta sezone i samo jednog trijumfa u AdmiralBet ABA ligi posle devet odigranih utakmica.
Poslednji tim na tabeli otpustio je beka Amerikanca Džejkobija Bojkinsa i odlučio se da ga zameni sunarodnikom Markusom Vejtersom koji igra na istoj poziciji.
Bojkins je odigrao samo dve utakmice za Barane u AdmiralBet ABA ligi. Protiv Mege je ubacio 16, dok je na meču protiv Crvene zvezde upisao devet poena, ali je to bilo nedovoljno da ostane u timu.
Što se tiče Vejtersa radi se o momku 1997. godine u Kanzasu koji je kroz čitavu koledž karijeru imao dvocifren poenterski učinak.
Pokušao je Vejters da pronađe svoje mesto u NBA ligi, izašao na draft 2022. godine, ali na njemu nije izabran.
U dosadašnjem delu sezone igrao je za turskog drugoligaša Ankraguču i imao prosek od 18.6 poena po utakmici.
0 Komentara