ZVANIČNO - Zvezda ostaje u Evroligi!
Crveno-beli potpisali trogodišnji ugovor.
Povezane vesti
Lončar: ''Cela Evroliga će da se 'bije' za Karlikov potpis, igrači Partizana imaju više slobode kod Penjaroje nego kod Željka''
Karlik, da li želiš da ostaneš u Partizanu? ''Volim Partizan!''
Ivanović o tri razloga zašto je Virtus izgubio i nemaju veze sa Vildozom
Bonga o Karliku: ''Ja to volim da opišem ovako...''
Ono što je najavlljeno danas je ozvaničeno, KK Crvena zvezda biće deo Evrolige u naredne tri sezone.
Crveno-beli su objavili da je sa elitnim evropskim takmičenjem potpisan ugovor na tri godine, te da će klub sa Malog Kalemegdana imati svoje zagarantovano mesto do sezone 2027/28.
"Bord Evrolige potvrdio je danas i ozvaničio ugovor između KK Crvena zvezda i Evrolige, na sastanku održanom u Barseloni. Time je i zvanično okončan proces po kome će naš Klub biti član evroligaške porodice počev od sezone 2025-26", saopštila je Zvezda.
Podsetimo, trogodišnju licencu dobio je i "večiti" rival crveno-belih Partizan, te će Srbija u naredne tri sezone imati dva predstavnika u Evroligi.
0 Komentara