22:45

Trenutno je 2:0 u seriji protiv košarkašica Kraljeva.

KSS
KSS

Košarkašice Crvene zvezde ostvarile su pobedu i u drugoj utakmici finalne serije plej-ofa u gostima protiv Kraljeva 74:63 i povele 2:0 u seriji.

Crveno-belom timu fali još jedna pobeda do odbrane titule. Imaće priliku za to na svom terenu u narednoj utakmici. Ukoliko pobede, biće ovo treća uzastupna titula košarkašica Crvene zvezde.

Na poluvremenu Zvezda je vodila tri poena razlike. Ključna za pobedu protiv hrabrih Kraljevčanki, bila je četvrta četvrtina u kojoj je Zvezda stekla i dvocifrenu prednost.

U pobedničkom timu Čelsi Elis Hol bila je najistaknutija sa 17 poena. Pratile su je sa po 12 poena Tina Jakovina, Milica Bojović i Aleksandra Katanić.

Na drugoj strani istakla se Dragana Gobeljić sa 25 poena i sedam skokova, kao i Džed Edvards Tejlor sa 20 poena.

Treća, potencijalno poslednja utakmica finalne serije na programu je u subotu na terenu Crvene zvezde.