Zvezdaši ''grme'' na Tviteru, ni Radonjić nije pošteđen /TVITOVI/

četvrtak 03.02.2022.
21:06

Tokom većeg dela prvog poluvremena sve je izgledalo izvanredno, ali Zvezda nije mogla u tom ritmu da odigra čitav meč.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Košarkaši Crvene zvezde doživeli su još jedan poraz na svom terenu u Evroligi. Dva dana posle Armanija, bodove iz ''Pionira'' odneo je i Monako koji je večeras slavio sa 91:80, iako je Zvezda sredinom druge četvrtine vodila sa 45:25.

Ovim porazom crveno-beli su se dodatno udaljili od mesta koja vode u četvrtfinale i deluje da će se ovi propusti teško nadoknaditi do kraja ligaškog dela sezone.

Doduše, nije još sve izgubljeno, Zvezda će imati još dvanaest utakmica u ligi, šanse teoretski još postoje, ali slabosti koje Radonjićev tim pokazuje obeshrabruju Zvezdine navijače koji su večeras izneli dosta kritika, kako na račun igrača, tako i na račun trenera Radonjića.

U prilogu je deo tih večerašnjih reakcija...