Zvezdaši zvali Gudurića, on im neće ispuniti želju?
Izgleda da će crveno-beli morati da sačekaju.

Povezane vesti
Bio je Marko Gudurić u hali "Aleksandar Nikolić" na poslednjem evroligaškom meču koji je njegov bivši klub Crvena zvezda igrala protiv Albe.
Publika je ovacijama dočekala svog ljubimca i poručila mu da se vrati u Zvezdu, ali će sjajni srpski bek karijeru najverovatnije nastaviti u turskom Fenerbahčeu za koji trenutno nastupa.
Kako javlja "Basket news" pregovori o obnovi ugovora između Gudurića i Fenera idu veoma dobro i gotovo je izvesno da će sarandnja biti nastavljena.
Srpski bek prvi put je došao u Fener 2017. godine, proveo je dve godine u Istanbulu, a onda otišao u NBA ligu gde je godinu dana igrao za Memfis Grizlise.Brzo se Gudurić vratio u Fener i od 2020. godine ponovo nosi dres turskog velikana.
Gudurić ove sezone u Evroligi prosečno beleži 12.4 poena, 3.2 skoka i 3.4 asistencije za indeks korisnosti 13.3.
Srbin je proglašen i za MVP-a prošlog kola Evrolige kada je u "Štark areni" protiv Partizana ubacio 25 poena i imao indeks korisnosti 35.
0 Komentara