Zvezdini navijači u glas - piše se pobeda! Šta to igrači Mege treba da znaju? (TVITOVI)

nedelja 25.10.2020.
14:11

Košarkaši gostiju nisu briljirali, trijumf u Evroligi je očigledno ostavio posledice.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Megu mnogo teže nego što se očekivalo, gosti su u četvrtom kolu slavili rezultatom 76:73 u veoma neizvesnoj utakmici do samog kraja.

Primetan je bio umor izabranika Saše Obradovića nakon velike pobede nad CSKA u Evroligi, a poletna ekipa Vladimira Jovanovića zadavala je mnogo problema "crveno-belima".

Meč je obeležilo i isključenje trenera Zvezda u trećem minutu treće četvrtine, ali je favorit i pored toga uspeo da stigne do trijumfa.

Nije moglo bez nervoze među navijačima kluba sa Malog Kalemegdana, malo šta zameraju svojim ljubimcima, međutim složni su u oceni da je jedino vredno ovog popodneva pobeda.